Yappiez

EUR, €
  • Euro (EUR, €)
  • Polish zloty (PLN, zł)
  • Hungarian forint (HUF, ft)

Dlaczego właśnie Yappiez?

Zespół Yappiez za najwyższy cel obrał stworzenie przestrzeni, która znacząco poprawi efektywność procesów medycznych oraz pomoże zaoszczędzić cenny czas Lekarzom Weterynarii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w cyfryzacji procesów medycznych, cały zespół Yappiez składający się z międzynarodowych specjalistów, pracowników IT i lekarzy weterynarii, w pocie czoła pracuje, by wprowadzić najnowsze rozwiązania na rynek polskiej weterynarii.

Dzięki Yappiez.pl Właściciele zwierząt mogą w prosty i szybki sposób znaleźć najlepszych specjalistów, a następnie umówić się na wizytę wykorzystując do tego elektroniczny terminarz.

Przez specjalny system informowania Właściciele otrzymują SMS z potwierdzeniem rezerwacji wizyty, a razie wypadków losowych, Lekarze Weterynarii - wiadomość o jej anulowaniu.

Specjalnie stworzona karta rejestracji online umożliwia wstępne zebranie wywiadu lekarskiego, co z całą pewnością usprawnia pracę w gabinecie.

Zespół Yappiez wprowadza także prepaid, czyli system internetowego pobierania zaliczki na poczet wizyty, w celu zagwarantowania obecności Klienta w wyznaczonym przez Niego terminie.

Dzięki specjalnej wyszukiwarce Twoja placówka ma szansę zwiększyć zasięgi i dotrzeć do nowej, większej bazy Klientów.

Skontaktuj się z Nami, by otrzymać specjalnie dedykowaną broszurę dla Lekarzy Weterynarii i daj się wciągnąć do świata Yappiez.