Yappiez

Eksperci zdrowia zwierząt

Yappiez

Eksperci zdrowia zwierząt

EUR, €
 • Euro (EUR, €)
 • Polish zloty (PLN, zł)
 • Hungarian forint (HUF, ft)

Często zadawane pytania

 1. Ile kosztują usługi Yappiez?
  Korzystanie z usług, takich jak poszukiwanie weterynarza, zakup ubezpieczenia dla zwierząt domowych lub stworzenie cyfrowego paszportu dla zwierząt domowych (wkrótce możliwe na Yappiez.pl) jest bezpłatne dla Ciebie jako właściciela zwierzęcia.
  Usługi świadczone przez weterynarza lub naszych partnerów ubezpieczeniowych są odpłatne i muszą być opłacone albo u weterynarza na miejscu, albo przy zawieraniu ubezpieczenia dla zwierząt domowych online.
 2. Czy Yappiez zatrudnia własnych weterynarzy?
  Nie, natomiast ściśle współpracujemy z weterynarzami i specjalistami w dziedzinie weterynarii. Największą wagę przykładamy do wspierania praktykujących, doświadczonych i profesjonalnych weterynarzy za pomocą dostarczenia dedykowanych im produktów cyfrowych. Dlatego też w 100% polegamy na doświadczeniu lekarzy praktyków i kierujemy właścicieli zwierząt do najlepszego lekarza weterynarii w Twojej okolicy.
 3. Czy mogę zmienić weterynarza?
  Ponieważ Yappiez wyszukuje weterynarzy w Twojej okolicy lub weterynarzy z konkretnymi specjalizacjami, których szukasz, nie ma żadnego przypisania do weterynarza, nawet po bezpośredniej konsultacji z wybranym weterynarzem lub nawet po konsultacji online. Yappiez pomaga Ci znaleźć idealnego weterynarza dla Twojego zwierzęcia, jednak zalecamy długotrwałą współpracę właściciela zwierzęcia z wybranym lekarzem weterynarii dla dobrego samopoczucia pupila, jak również regularne aktualizacje cyfrowego paszportu dla zwierząt (wkrótce na Yappiez.pl).
 4. Czy Yappiez oferuje własne ubezpieczenia?
  Podobnie jak w przypadku wyszukiwania idealnego weterynarza dla Twojego zwierzaka, również w przypadku poszukiwania najlepszej ochrony ubezpieczeniowej polegamy na kompetentnych partnerach. Na Yappiez znajdziesz wysokiej jakości produkty ubezpieczeniowe od partnerów takich jak Barmenia czy Bezpieczny.pl, chętnie doradzimy Ci telefonicznie, jaka opcja jest najlepsza dla Twojego zwierzaka. Dzięki przyszłemu zastosowaniu cyfrowego paszportu dla zwierząt (wkrótce na Yappiez.pl) będą Państwo mogli śledzić wszystkie dane zdrowotne swojego zwierzęcia i w ten sposób skutecznie obniżyć składki na ubezpieczenie dla zwierząt domowych. Aby w jak najlepszy sposób zadbać o zdrowie swojego zwierzęcia i nie obciążać zbytnio portfela, zalecamy, abyście Państwo pozwolili nam szczegółowo doradzić sobie w kwestii najlepszego ubezpieczenia dla Państwa zwierzęcia.
 5. Czy Yappiez oferuje konsultacje online?
  Obecnie możesz zarezerwować terminy wizyt weterynaryjnych bezpośrednio w gabinecie na Yappiez.pl. Odbywa się to całkiem prosto i efektywnie - bez koniecznego potwierdzenia telefonicznego. Wkrótce, w prywatnej wiadomości, będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytanie wybranemu przez siebie specjaliście. Dzięki tym pytaniom lekarz pomoże zrozumieć Ci problem, znaleźć jego rozwiązanie, czy w razie potrzeby skieruje Cię do przychodni w celu wykonania badania klinicznego.